hot news

7.8.2020

Ve středu 13.8. vyjde nový klip POKECAL JSEM S BEZĎÁKEM.
Sledujte youtube nebo facebook.


1.5.2020

Mrkněte se na záznam prvního vystoupení s mojí novou kapelou:


1.4.2020

Na YouTube přibylo pár živáků z brněnského klubu Eleven, kde mi zahostoval na příčnou flétnu skvělý Ladislav Muroň :)

22.3.2020

Zdárek, máme tu jakousi veřejně přístupnou chřipku, proto jsou veškeré moje koncerty na dobu neurčitou zrušeny. Na své Facebookové stránce ale budu jednou za pár dní vysílat živý přenos pár písniček, tak tuto stránku můžete sledovat a zažít atmosféru koncertu i z pohodlí vašeho obýváčku nebo toalety! Odkaz na FB ZDE.
První zkušební live stream vypadal takto:


1.12.2019

Možná jste zaregistrovali, že krom písničkaření hrávám se svatební kapelou SpazierGang, Jako správní profíci jsme za dva roky společnýho hraní neměli jedinou zkoušku. :D No a dneska jsme se poprvé potkali ve zkušebně, ale s tím, že si zkusíme společně zahrát songy z mojí nedávno vydané desky - no a znělo to skvěle! Za mě fakt supr pocit ty písničky slyšet v kapelním provedení, to je hned úplně jiná energie, navíc se s tím materiálem daj vyvádět nejrůznější skopičiny, což my rádi. 😇 Jsou to navíc všichni moc šikovní muzikanti a já jsem fakt vděčnej, že jsem na ně natrefil. Takže se do budoucna můžete těšit i semtam na speciální koncert s full bandem (což je myšlenka, na kterou jsem už po mnoha únavných zkušenostech trošičku rezignoval).
Chcete nás? Klidně nás někam pozvěte 🙂 přijedem a uděláme parádu nejen poslechovou, ale i taneční 🕺🍻

PS: kvalitnější foto jsme nestihli v zápalu zkóšení udělat 🤤


1.11.2019

Před pár dny jsem byl nenásilně vytažen před barák v centru Brna, kde jsem zahrál písničku a podal pár drahocenných informací o stavu buskingu v Brně. Pokochejte se pohledem na moji rozespalou tvář:


Mrkněte na report z nedávného Parkfestu v Ústí nad Orlicí...pronesu několik velmi moudrých slova a zapěji kus písně:Recenze mojí nové desky od baskytaristy mojí oblíbené plzeňské kapely ZNOUZECTNOST:


V sobotu 13.7. u půlnoci jsem byl hostem Jitky Benešové v pořadu Noční proud na Českém Rozhlase Dvojka. Do éteru zaznělo i 5 písniček z nového alba.
Zde odkaz na audio záznam rozhovoru na Youtube ►►►►►►


10.7. 2019
Další recenzi, tentokrát od hudebního publicisty Milana Tesaře, si můžete přečíst zde:

https://www.mestohudby.cz/publicistika/clanky/dan-vertigo-dnvrtg?fbclid=IwAR1XlIp1qjUNX2lzgaU59cJQwSS4H4pNpqEY_rjz7jGsH6QnEudSYZrESTU


2.6.2019 První recenze nového alba z pera žurnalisty Martina Višni :)

Přímý link zde →https://visnovysklad.blogspot.com/2019/06/dan-vertigo-dnvrtg.html?fbclid=IwAR27lQsmQE_1HdGBFC3gmZqTvWiX4EoZs3yKwSEz5PWDak5-bEIvWlC7l5o


15.5. 2019 NOVÁ DESKA #DNVRTG JE VENKU!

Aktuálně vydané druhé album #DNVRTG je k zakoupení v E-SHOPU, na webu Indies ke stažení ve FLAC či MP3 a k poslechu na SPOTIFY, iTunes, Bandcampu a dalších :) Enjoy!


9.4.2019

V sekci ROZHOVORY najedete nový rozhovor (překvapivě), který se mnou podnikla Iva Kovačicová, studentka Katedry mediálních studií a žurnalistiky FSS MU.


16.3.2019

Hlásím, že na KŘTU MOJÍ NOVÉ DESKY zahraje kapela TYGROO! :) Skvělá balkan-dechno-drum´n´bass klezmer záležitost. Akce se koná 15.5.2019 v brněnském klubu ArtBar
► událost zde: https://www.facebook.com/events/824292151258243/
Jejich vtipně udělanej a profi natočenej klip:


17.2.2019

Crowdfundingová kampaň k připravované desce na Startovači byla víc než úspěšná - vybralo se rovných 120% částky :) Jsem moc rád za vaši podporu - je vážně motivující. Pokud zrovna někde nehraju, tak každý den na albu pracuju, je toho ještě kupa, tak pořád něco piluju, nahrávám, vymýšlím booklet apod.

Datum BRNĚNSKÉHO KŘTU DESKY: 15. května 2019 - klub ArtBar (mhd Pionýrská)  :)


LEDEN 2019

Právě natáčím nové album s názvem #DNVRTG
Úspěšné vydání alba můžete podpořit tím, že si předplatíte nějakou z odměn na STARTOVAČI - odkaz zde:  https://www.startovac.cz/projekty/pisnickar-dan-vertigo-toci-svoje-druhe-album/Z prvního letošního koncertu ve Znojmě vznikl pěkný report a fotky, mrkněte:
REPORT A FOTOGALERIE Z KONCERTU

Chcete-li aktuální NOVINKY přímo na váš mail, stačí ho uvést zde: