novinky:

1.12.2019

Možná jste zaregistrovali, že krom písničkaření hrávám se svatební kapelou SpazierGang, Jako správní profíci jsme za dva roky společnýho hraní neměli jedinou zkoušku. :D No a dneska jsme se poprvé potkali ve zkušebně, ale s tím, že si zkusíme společně zahrát songy z mojí nedávno vydané desky - no a znělo to skvěle! Za mě fakt supr pocit ty písničky slyšet v kapelním provedení, to je hned úplně jiná energie, navíc se s tím materiálem daj vyvádět nejrůznější skopičiny, což my rádi. 😇 Jsou to navíc všichni moc šikovní muzikanti a já jsem fakt vděčnej, že jsem na ně natrefil. Takže se do budoucna můžete těšit i semtam na speciální koncert s full bandem (což je myšlenka, na kterou jsem už po mnoha únavných zkušenostech trošičku rezignoval).
Chcete nás? Klidně nás někam pozvěte 🙂 přijedem a uděláme parádu nejen poslechovou, ale i taneční 🕺🍻

PS: kvalitnější foto jsme nestihli v zápalu zkóšení udělat 🤤


1.11.2019

Před pár dny jsem byl nenásilně vytažen před barák v centru Brna, kde jsem zahrál písničku a podal pár drahocenných informací o stavu buskingu v Brně. Pokochejte se pohledem na moji rozespalou tvář:


Mrkněte na report z nedávného Parkfestu v Ústí nad Orlicí...pronesu několik velmi moudrých slova a zapěji kus písně:Recenze mojí nové desky od baskytaristy mojí oblíbené plzeňské kapely ZNOUZECTNOST:


V sobotu 13.7. u půlnoci jsem byl hostem Jitky Benešové v pořadu Noční proud na Českém Rozhlase Dvojka. Do éteru zaznělo i 5 písniček z nového alba.
Zde odkaz na audio záznam rozhovoru na Youtube ►►►►►►


10.7. 2019
Další recenzi, tentokrát od hudebního publicisty Milana Tesaře, si můžete přečíst zde:

https://www.mestohudby.cz/publicistika/clanky/dan-vertigo-dnvrtg?fbclid=IwAR1XlIp1qjUNX2lzgaU59cJQwSS4H4pNpqEY_rjz7jGsH6QnEudSYZrESTU


2.6.2019 První recenze nového alba z pera žurnalisty Martina Višni :)

Přímý link zde →https://visnovysklad.blogspot.com/2019/06/dan-vertigo-dnvrtg.html?fbclid=IwAR27lQsmQE_1HdGBFC3gmZqTvWiX4EoZs3yKwSEz5PWDak5-bEIvWlC7l5o


15.5. 2019 NOVÁ DESKA #DNVRTG JE VENKU!

Aktuálně vydané druhé album #DNVRTG je k zakoupení v E-SHOPU, na webu Indies ke stažení ve FLAC či MP3 a k poslechu na SPOTIFY, iTunes, Bandcampu a dalších :) Enjoy!


9.4.2019

V sekci ROZHOVORY najedete nový rozhovor (překvapivě), který se mnou podnikla Iva Kovačicová, studentka Katedry mediálních studií a žurnalistiky FSS MU.


16.3.2019

Hlásím, že na KŘTU MOJÍ NOVÉ DESKY zahraje kapela TYGROO! :) Skvělá balkan-dechno-drum´n´bass klezmer záležitost. Akce se koná 15.5.2019 v brněnském klubu ArtBar
► událost zde: https://www.facebook.com/events/824292151258243/
Jejich vtipně udělanej a profi natočenej klip:


17.2.2019

Crowdfundingová kampaň k připravované desce na Startovači byla víc než úspěšná - vybralo se rovných 120% částky :) Jsem moc rád za vaši podporu - je vážně motivující. Pokud zrovna někde nehraju, tak každý den na albu pracuju, je toho ještě kupa, tak pořád něco piluju, nahrávám, vymýšlím booklet apod.

Datum BRNĚNSKÉHO KŘTU DESKY: 15. května 2019 - klub ArtBar (mhd Pionýrská)  :)


LEDEN 2019

Právě natáčím nové album s názvem #DNVRTG
Úspěšné vydání alba můžete podpořit tím, že si předplatíte nějakou z odměn na STARTOVAČI - odkaz zde:  https://www.startovac.cz/projekty/pisnickar-dan-vertigo-toci-svoje-druhe-album/Z prvního letošního koncertu ve Znojmě vznikl pěkný report a fotky, mrkněte:
REPORT A FOTOGALERIE Z KONCERTU

Chcete-li aktuální NOVINKY přímo na váš mail, stačí ho uvést zde: